VALDINOX SPACE patelnia z powłoką nieprzywierającą 20cm

 • Dodaj recenzję:
 • Kod katalogowy: 0204003540
 • Producent: Valdinox
 • Dostępność: Dostępny  (194 szt.)
  Czas realizacji: w 48h
 • szt.
 • Cena brutto: 45,50 zł
 • Dodatkowy rabat. Kup teraz taniej!
 • 49,50 zł
Kupując ten produkt otrzymasz: 50 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.

Wysokiej jakości, profesjonalna patelnia, w której szybko i modelowo przygotujesz swoje popisowe danie!

Wymiary:

 • średnica dna patelni : 20 cm

Naczynia z serii SPACE firmy Valdinox, cechują się wysokiej jakości materiałami użytymi do ich produkcji. Także nowoczesne, konstruktywne rozwiązania w technologii produkcji oraz dotyczące maksymalizacji ergonomiczności kształtu VALDINOX SPACE patelnia z powłoką nieprzywierającą 20cm, sprawiają, że patelnia ta sprawdza się w przygotowywaniu, niemal wszystkich potraw w błyskawicznym tempie, bez utraty cennych składników odżywczych, z zachowaniem ich oczekiwanej konsystencji i smaku. Poza tym zastosowanie idealnie płaskiego, akutermicznego dna patelni o własnościach ferromagnetycznych, pozwala na zminimalizowanie strat energii elektrycznej w kuchence indukcyjnej a co za tym idzie, dużych oszczędności na rachunkach.

6 cech produktu VALDINOX SPACE patelnia z powłoką nieprzywierającą 20cm :

 • wysoce trwała, powłoka nieprzywierająca, która nie wchodzi w reakcje ze składnikami żywności 
 • zminimalizowane straty witamin i innych substancji aktywnych, korzystnych dla naszego zdrowia
 • szybki proces przygotowywania posiłku, dzięki użytym materiałom i specjalnej budowie patelni
 • odporność na zarysowania i inne mechaniczne uszkodzenia powłoki non -stick
 • wytrzymałość w bardzo wysokich i niskich temperaturach do 400 C lub poniżej - 30 C
 • zredukowanie zużycia energii elektrycznej w trakcie gotowania lub smażenia

Dlaczego warto kupić produkt VALDINOX SPACE patelnia z powłoką nieprzywierającą 20cm?

O wysokiej klasie produktów, przemawiają przede wszystkim użyte do uzyskania finalnego produktu materiały i procesy technologiczne zastosowane w produkcji patelni Valdinox SPACE. Korpus patelni wraz z płaskim dnem jest wykonany ze stali chromoniklowej, wielowarstwowej, która posiada właściwości ferromagnetyczne, w optymalny sposób wykorzystujące energię elektromagnetyczną wytwarzaną przez kuchenkę indukcyjną. Materiał korpusu, zapewnia równomierne rozchodzenie się ciepła wewnątrz patelni oraz jego magazynowanie. Powłoka nieprzywierająca została uzyskana dzięki użyciu najkorzystniejszego dla naszego zdrowia granitu, który powstaje w wyniku spiekania w temperaturze 1200 C kaolinu i innych związków mineralnych, dzięki czemu mamy gwarancję, że potrawy nie są w stanie przywrzeć do dna ani tym bardziej się przypalić. W patelni Valdinox zastosowano również rozwiązanie o nazwie Thermo Point, które sygnalizuje poprzez zmianę koloru w środkowej części patelni, o optymalnym nagrzaniu i konieczności rozpoczęcia smażenia. Warto pamiętać, że należy dbać o zachowanie wysokich walorów patelni, poprzez mycie jej wyłącznie gorącą wodą z kranu, bez użycia detergentów i zmywarki. Ponadto rekomenduje się wykorzystanie do mieszania potrawy szpatułek, łyżek, mieszadeł bambusowych, bądź silikonowych, co zmniejsza zużycie powłoki nieprzywierającej.

Polecamy produkty

Pytania i odpowiedzi

Opinie o VALDINOX SPACE patelnia z powłoką nieprzywierającą 20cm

P
P...a
15-01-2022

Naprawdę warto ją mieć w swojej kuchni. Jest praktyczna, solidnie wykonana, ma powłokę odporną na zarysowania więc posłuzy na pewno długi czas. Polecam!

K
K...a
14-12-2021

Fantastyczna patelnia - zaskakująco dobrze mi się w niej przyrządza posiłki, choc za gotowaniem raczej nie przepadam, ale z tej patelni wszystko wychodzi ok :) Polecam!

J
J...k
12-10-2021

Polecam…

M
M...a
11-09-2021

Fajna! Wygląd powalający, patelnia sprawdza się doskonale. Polecam.