Jak Zbierać punkty?

W sklepie Amart.pl mają Państwo możliwość zbierania punktów. Punkty naliczane są za:

  • rejestracje konta - 50pkt.
  • zapisanie się na newsletter - 50pkt.
  • zakup w sklepie. Za każdy zakup Towaru, Klientowi przyznawane będą punkty w Programie. Ilość punktów jakie Uczestnik otrzyma podane są przy kupowanym Towarze.
  • każdą dodaną recenzje wcześniej zakupionych produktów otrzymasz 10pkt lub 25pkt.

 

checkbox punktyKażdy Uczestnik może wymienić posiadane przez siebie punkty Programu na rabaty obowiązujące na Towary znajdujące się w asortymencie Sklepu. Rabat ma charakter kwotowy – 1 punkt to 2 grosze rabatu. Uczestnik wymienia punkty na rabaty samodzielnie w Sklepie, zaznaczając odpowiedni „checkbox” w trakcie składania zamówienia (tak jak na obrazku obok).

Warunkiem skorzystania z systemu punktowego jest założenie indywidualnego konta Klienta w naszym sklepie (rejestracja - założenie konta).

 

Teraz oprócz konkurencyjnych cen i kuszących rabatów wyróżnia nas jeszcze jedna cecha - punkty za zakupy! Zapraszamy

ilosc
Punkty za zakupy


Punkty przyznawane są za zakup produktów w naszym sklepie. Ilość otrzymanych punktów za dany towar można zobaczyć na stronie produktu poniżej jego ceny. Są one automatycznie przypisywane do konta Klienta po zrealizowaniu zamówienia.
 

 

punkty za recenzje

 

Punkty za recenzje produktów


Za wystawienie pojedynczej recenzji do kupionego produktu można zarobić 10 lub 25 punktów. Za każdą merytoryczną i zaakceptowaną przez organizatora opinię, Uczestnikowi przyznane zostanie:

  • 10 punktów – w przypadku opinii o długości do 100 znaków,
  • 25 punktów – w przypadku opinii o długości przekraczającej 100 znaków. Administrator zastrzega sobie czas do 96H na weryfikację opinii.

Zachęcamy do dodawania recenzji! Będą one przydatne dla innych Klientów.

Jak dodać opinie?


Po kilku dniach od zakupu produktów, wyślemy do Ciebie e-mail z prośbą o opinię dla kupionych towarów. Po zalogowaniu (logowanie) się w swoim panelu Klienta pojawi się zakładka "Recenzje", gdzie znajdować się będą Twoje produkty do oceny. Wystarczy, że napiszesz swoją opinię a po jej zatwierdzeniu przez administratora punkty będą na Twoim koncie.


zebrane punkty

Jak sprawdzić ile punktów mam na swoim koncie?


To proste! Wystarczy się zalogować (logowanie)! Ilość Twoich punktów jest zawsze wyświetlana pod "Moje konto". Dodatkowo wchodząc w profil swojego konta, w sekcję "Punkty"(widoczne po zalogowaniu), możesz przejrzeć dokładny wykaz zarobionych i wydanych punktów.


W jaki sposób zapłacić punktami?

kup za


Każdy Uczestnik może wymienić posiadane przez siebie punkty Programu na rabaty obowiązujące na Towary znajdujące się w asortymencie Sklepu. Rabat ma charakter kwotowy – 1 punkt to 2 grosze rabatu. Uczestnik wymienia punkty na rabaty samodzielnie w Sklepie, zaznaczając odpowiedni „checkbox” w trakcie składania zamówienia.

Ważne: Maksymalna kwota rabatu, w zależności od uzyskanych w Programie punktów, stanowi równowartość 20% kwoty danego Towaru. Jak w przykładzie obok aby wydać 20zł z zebranych punktów należy mieć w koszyku produkty za minimum 100zł.

Zapraszamy do skorzystania z systemu punktowego!