ALTOM DESIGN URBAN WHITE ZŁOTA LINIA porcelanowy talerzyk deserowy 20cm

 • Dodaj recenzję:
 • Kod katalogowy: 0101004838
 • Producent: Altom Design
 • Dostępność: Dostępny  (498 szt.)
  Czas realizacji: w 48h
 • szt.
 • 18,24 zł 15,20 zł
  Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 15,20 zł
Kupując ten produkt otrzymasz: 15 pktimg
Po opłaceniu zamówienia zostanie Ci przyznana taka ilość punktów lojalnościowych. Żeby zbierać punkty musisz być zarejestrowanym klientem.

Porcelana w nowoczesnym wydaniu - świeżość dla Twojego wnętrza!

Cechy produktu:

 • Średnica: 20 cm

Produkt ten jest częścią kolekcji Urban White Złota Linia marki Altom Design, w skład której wchodzą porcelanowe elementy zastawy stołowej utrzymanej w stylu miejskiej dżungli. Modna i stonowana stylistyka naczyń pozwoli Ci w spójny i świeży sposób wyposażyć jadalnię. Kolekcja posiada kilka wyrazistych linii, inspirowanych barwami natury, który można dowolnie łączyć w myśl zasady "mix&match" (mieszaj i łącz). Sprawdź całą kolekcję Altom Design Urban.

Styl "miejskiej dżungli", popularny we wzornictwie, opiera się na nieprzesadzonych wzorach inspirowanych naturą. ALTOM DESIGN URBAN WHITE ZŁOTA LINIA porcelanowy talerzyk deserowy 20cm wpisuje się w to założenie, reprezentując kolekcję wprowadzającą do wnętrza świeżość i ducha przyrody, odciągającej nas od miejskiego zgiełku.

3 cechy produktu ALTOM DESIGN porcelanowy talerzyk:

 • wykonany ze szlachetnego materiału - najwyższej jakości naturalnej porcelany
 • subtelny i modny kształt naczynia i ozdobna złota linia na jego brzegach
 • wpisuje się w najnowsze trendy we wzornictwie

Dlaczego warto kupić produkt ALTOM DESIGN URBAN WHITE ZŁOTA LINIA porcelanowy talerzyk deserowy 20cm?

Natura zawsze była utożsamiana ze stałością, spokojem, z chęcią uciekamy na jej łono dla chwil wytchnienia od miejskiego zgiełku i pędu życia. Najnowsze trendy także czerpią z niej inspirację, oferując elementy aranżacji, które pozwolą Ci się otoczyć pierwiastkiem przyrody we własnym domu! Oferowany talerzyk wykonany jest z bardzo dobrej jakościowo porcelany, posiada subtelny kształt i ozdobną, złotą linię na krawędzi, która nadaje mu elegancji i wykwintności. Naczynie nadaje się zarówno na co dzień, jak i na większe przyjęcia w gronie gości. Talerzyk pozwoli Ci stworzyć spójną i pozytywnie nastrajającą pozytywnie aranżację, szczególnie w połączeniu z innymi elementami kolekcji, które możesz dowolnie łączyć wedle własnych potrzeb i inwencji. Naczynie okazjonalnie można myć w zmywarce, jednakże z uwagi na złote zdobienie zalecane jest delikatne mycie ręczne.

Polecamy produkty

Pytania i odpowiedzi